kontakt@pavet.pl 22 308 02 00 pn-pt: 8.00-20.00 sob: 10.00-15.00

PROGRAM STAŻOWY – Technik weterynarii

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe pod okiem lekarzy weterynarii? Sprawdź ofertę stażu dla techników weterynarii w naszej przychodni.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie lekarzy w świadczeniu usług weterynaryjnych
  • Opieka nad pacjentami
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Pilnowanie stanów leków i materiałów
  • Obsługa Kliniki XP

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w placówce weterynaryjnej
  • Umiejętność komunikacji z klientem, indywidualne podejście do pacjentów, zaangażowanie i samodzielność
  • Wysoki poziom empatii
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Staż w nowocześniej przychodni
  • Wsparcie merytoryczne specjalistów
  • Po ukończeniu stażu możliwość otrzymania oferty pracy i rozwoju w ramach Grupy LuxVet
  • Dodatkowe benefity: LuxMed, MultiSport

CV prosimy wysłać na adres kontakt@pavet.pl w tytule „PROGRAM STAŻOWY – Technik weterynarii”.  W aplikacji niezbędne jest zamieszczenie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, Przychodnia weterynaryjna PAVET, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami spełniającymi wymogi formalne.